Dansk ▼
English
Español
Uge 38
20-09-2021 - 26-09-2021

Hold filtrering
mandag
20-09-2021
06:00
Puls & Toning
Happiness
Helene T
55 min
5/20
08:15
Step&toning
Happiness
Charlotte W
55 min
7/20
08:30
Yoga/Mobilitet
Dharma
Anja N
55 min
15/20
09:30
Apollo cirkel
Cirkeltræning
Felix K
55 min
6/12
16:30
Ladies Club ADV. mandag
Cross
Mads J
55 min
8/8
16:30
BODYATTACK
Happiness
Helene T
45 min
10/20
17:30
Apollo Slank Mandag
Happiness
Mads J
55 min
20/21
18:00
Mtb øvet
Udenfor
Administration
90 min
9/19
18:00
Apollo Cross
cross
Rune S
55 min
6/14
18:00
MTB basis
Udenfor
Steen J
75 min
4/9
18:30
BodyPower
Happiness
Jannik B
55 min
10/14
19:00
Mens Club Mandag
Cross
Lasse B
55 min
12/16
19:30
Yin yoga
Dharma
Anne B
55 min
12/20
20:00
XL (14-19 år) Mandag
Cross
Mads J
60 min
5/10
tirsdag
21-09-2021
06:00
BODYPUMP
Happiness
Chanette P
45 min
2/20
08:30
Latin Dance
Happiness
Felix K
45 min
2/20
09:15
Mave/Ryg
Happiness
Felix K
30 min
5/20
16:00
Lifechallenge (8-13 år) Tirsdag
Happiness
Mads J
60 min
9/16
17:00
Yoga
Dharma
Anja N
55 min
7/20
17:00
BODYPUMP
Happiness
Chanette P
55 min
5/20
18:00
MCA forever Tirsdag
Cross
Anja N
55 min
0/8
18:00
Lær at løbe 5 km.
Udenfor
Jette G
15 min
3/20
18:00
Step&toning
Happiness
Charlotte W
55 min
7/20
18:00
Løb for alle
Udenfor
Robin/Erik
60 min
1/30
19:00
Motionsboksning
Happiness
Jon S
55 min
8/12
19:00
Mens Club ADVANCE tirsdag
Cross
Mads J
55 min
8/9
20:00
10 ugers lukket hold
Cross
Charlotte W
60 min
12/12
onsdag
22-09-2021
06:00
Apollo Cross
Cross
Lasse B
55 min
3/14
08:30
Yin yoga
Dharma
Jannie F
55 min
7/20
09:30
Pilates
Dharma
Anja N
55 min
7/15
09:30
Apollo cirkel
Cirkeltræning
Lasse B
55 min
0/12
16:00
Puls & Toning
Happiness
Anja N
55 min
7/20
16:30
Ladies Club ADV onsdag
Cross
Mads J
55 min
8/9
17:00
BODYATTACK
Happiness
Charlotte W
45 min
4/20
17:30
10 ugers lukket hold
Cross
Mads J
60 min
0/12
18:00
MTB basis
Udenfor
Administration
75 min
0/9
18:00
Apollo Slank Onsdag
Happiness
Anja N
60 min
21/21
18:00
Mave/Ryg
Dharma
Charlotte W
45 min
1/20
18:00
Mtb øvet
Udenfor
Flemming B
90 min
0/19
19:00
Mens Club Onsdag
Happiness
Mads J
55 min
12/16
19:00
BodyPower
Dharma
Felix K
55 min
8/14
torsdag
23-09-2021
06:15
Yoga
Dharma
Anne B
45 min
7/20
08:30
Apollo Toning
Happiness
Anja N
55 min
6/20
09:30
Yoga
Dharma
Jannie F
55 min
5/20
10:30
Intro maskiner + Advagym
Fitness
Mads J
45 min
2/6
16:00
Lifechallenge (8-13 år) Torsdag
Happiness
Andreas L
60 min
9/16
17:00
Lær at løbe 5 km.
Udenfor
Jette G
60 min
1/20
17:00
Løb for alle
Udenfor
Robin/Erik
60 min
2/30
17:00
Puls & Toning
Happiness
Felix K
55 min
7/20
17:00
Yoga
Jannie F
55 min
2/20
18:00
MCA forever Torsdag
Cross
Rune S
55 min
0/8
18:00
BODYPUMP
Happiness
Chanette P
55 min
3/20
18:00
Pilates
Dharma
Felix K
55 min
5/15
19:30
Mens Club ADVANCE torsdag
Cross
Lasse B
55 min
8/9
20:00
Xl (14-19 år) Torsdag
Fitness
Lasse B
60 min
5/10
fredag
24-09-2021
06:15
BODYATTACK
Happiness
Helene T
45 min
6/20
08:30
Yoga/Mobilitet
Dharma
Anja N
55 min
13/20
09:30
Mave/Ryg
Happiness
Lasse B
45 min
10/20
10:15
Yin yoga
Dharma
Anja N
55 min
10/20
10:15
Senior Fit
Cross
Lasse B
55 min
3/15
16:30
Apollo Cross
Cross
Lasse B
55 min
5/14
lørdag
25-09-2021
08:00
Attack & toning
Happiness
Charlotte W
55 min
5/20
09:00
Mtb øvet
Udenfor
Administration
120 min
1/19
09:00
MTB basis
Udenfor
Administration
75 min
0/9
09:00
BodyPower
Happiness
Andreas L
55 min
16/20
09:30
Apollo Cross
Lasse B
55 min
0/14
10:00
Motionsboksning
Happiness
Andreas L
60 min
5/12
søndag
26-09-2021
08:30
Attack & toning
Happiness
Helene T
55 min
2/20
09:00
Interval Løb
Udenfor
Jette G
45 min
4/40
09:30
Apollo Cross
Cross
Rune S
55 min
2/14
09:30
Yang/yin yoga
Dharma
Jannie F
55 min
4/20
10:30
Mobilitet for mænd
Dharma
Rune S
45 min
0/16
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;