Dansk ▼
English
Español
Uge 3
18-01-2021 - 24-01-2021

Hold filtrering
mandag
18-01-2021
06:00
Puls & Toning
Happiness
Helene T
55 min
0/9
08:30
Yoga/Mobilitet
Dharma
Anja N
55 min
0/9
09:30
Apollo cirkel
Cirkeltræning
Julia H
55 min
0/9
16:00
Ladies Adv 1 man.
Cross
Lasse B
60 min
3/8
16:45
BODYATTACK
Happiness
Charlotte W
45 min
0/9
17:00
Yoga
Dharma
Anne B
55 min
0/9
17:00
Ladies Adv. 2 man
Cross
Lasse B
60 min
2/9
17:30
Apollo Slank - mandag
Happiness
Mads J
60 min
1/9
18:00
Apollo Cross
cross
Lasse B
55 min
0/9
18:00
MTB basis
Udenfor
Flemming B
75 min
0/9
18:00
Mtb øvet
Udenfor
Allan M
90 min
0/19
18:30
Apollo Toning
Happiness
Jannik B
55 min
0/9
19:00
Mens Club Advance 1 Mandag
Cross
Lasse B
55 min
3/8
19:30
XL - Mandag
Fitness
Mads J
60 min
0/12
19:30
Yin yoga
Dharma
Anne B
55 min
0/9
tirsdag
19-01-2021
08:30
Apollo Toning
Happiness
Jannik B
55 min
0/9
16:00
Lifechallenge - tirsdag
Happiness
Mads J
60 min
0/20
17:00
Yoga
Dharma
Anja N
55 min
0/9
17:00
BODYPUMP
Happiness
Chanette P
55 min
0/9
18:00
Puls&Toning
Dharma
Administration
55 min
0/9
18:00
MCA forever Tirsdag
Cross
Anja N
55 min
8/8
18:00
Mens Club Tirsdag
Happiness
Mads J
60 min
4/9
18:00
Puls&Toning
Happiness
Chanette P
55 min
0/9
19:00
Motionsboksning
Happiness
Jon S
55 min
0/9
19:00
Mens Club ADVANCE tirsdag
Cross
Mads J
60 min
7/8
20:00
10 ugers lukket hold
Happiness
Mads J
60 min
0/12
onsdag
20-01-2021
06:00
Apollo Cross
Cross
Rune S
55 min
0/9
08:30
Yin yoga
Dharma
Ulla O
55 min
0/9
09:30
Pilates
Dharma
Julia H
55 min
0/9
16:00
Puls & Toning
Happiness
Anja N
55 min
0/9
16:00
Ladies Adv. 1 ons
Cross
Mads J
60 min
3/8
17:00
Ladies Adv. 2 ons
Cross
Mads J
60 min
2/8
17:00
BODYATTACK
Happiness
Helene T
55 min
0/9
18:00
Apollo Slank - onsdag
Happiness
Anja N
60 min
1/9
18:00
Apollo Cross
Cross
Andreas L
55 min
0/9
19:00
Mens Club Advance 1 onsdag
Cross
Mads J
60 min
3/8
19:00
BODYPUMP
Happiness
Chanette P
55 min
0/9
20:00
Outdoor mobilitet/core
Dharma
Mads J
45 min
0/9
torsdag
21-01-2021
06:15
Yoga
Dharma
Anne B
45 min
0/9
08:15
Apollo Toning
Happiness
Anja N
55 min
0/9
09:30
Yoga
Dharma
Anja N
55 min
0/9
17:00
Puls&Toning
Dharma
Administration
55 min
0/9
17:00
Puls & Toning
Happiness
Julia H
55 min
0/9
17:00
Power & Styrke
Cross
Lasse B
55 min
0/9
18:00
Pilates
Dharma
Julia H
55 min
0/9
18:00
MCA forever Torsdag
Cross
Rune S
55 min
8/8
18:00
BODYPUMP
Happiness
Camilla J
55 min
0/9
19:00
XL - Torsdag
Fitness
Lasse B
60 min
0/12
19:00
Mens Club Torsdag
cross
Lasse B
60 min
4/9
19:00
Dance fit
Happiness
Agnes H
55 min
0/9
20:00
Mens Club ADVANCE torsdag
Cross
Lasse B
60 min
7/8
fredag
22-01-2021
06:15
BODYATTACK
Happiness
Helene T
45 min
0/9
08:30
Yoga/Mobilitet
Dharma
Anja N
55 min
0/9
08:30
Apollo Toning
Happiness
Lasse B
55 min
0/9
09:30
Mave/Ryg
Happiness
Julia H
45 min
0/9
10:15
Yin yoga
Dharma
Anja N
55 min
0/9
16:30
Apollo Cross
Cross
Lasse B
55 min
0/9
lørdag
23-01-2021
08:00
Puls & Toning
Happiness
Mads J
55 min
0/9
09:00
BODYPUMP
Happiness
Camilla J
55 min
0/9
09:00
Mtb øvet
Udenfor
Flemming B
120 min
0/19
09:00
MTB basis
Udenfor
Percy E
75 min
0/9
09:30
Apollo Cross
Cross
Lasse B
55 min
0/9
10:30
Motionsboksning
Happiness
Andreas L
60 min
0/9
søndag
24-01-2021
08:30
Puls & Toning
Happiness
Mads J
55 min
0/9
09:00
Interval Løb
Udenfor
Jette G
45 min
0/19
09:30
Yang/yin yoga
Dharma
Ulla O
55 min
0/9
09:30
Apollo Cross
Cross
Mads J
55 min
0/9
10:30
Mobilitet for mænd
Dharma
Mads J
45 min
0/9
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;